Kargonuzu Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler;

Kargo paketinizi ürünün kutusuna zarar verilmemiş şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmamalısınız. Normal şartlar da, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 1 gün (24 saat) içerisinde, İstanbul dışı teslimatlar da ise (kargo firmasının bulunduğu il ve ilçeye göre taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle beraber) 2-4 gün içinde yapılır.

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle zarar görmüş bölge var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızca yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

Kutusu zarar görmüş ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden quantumgaming.com.tr kesinlikle sorumlu değildir.

Eğer ki kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünlerin hasar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüheniz var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açık içindeki ürünlerinizin fiziksel  olarak hasar alıp almadığını kontrol edin.

Herhangi bir problem yok ise kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde hasar aldığını düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Tutanak tutulan ürünleri teslim almayınız. Quantumgaming.com.tr'ye ürünlerin tarafımıza geri gelmesi gerekmektedir. Tutanak tutulmuş olan ürünün veya ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketinizi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise size en yakın kargo kargo şubesine giderek zabıt (tutanak) tuttrabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanak beraberinde ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

 

botão whatsapp