HAKKIMIZDA

Türkiye’de yerli üretici sertifikalı ilk ve tek bilgisayar markası technopc, kurumsal alanda imza attığı başarılı projeleri ve yüzlerce kurumsal müşteriye sunduğu güçlü ve geniş ürün yelpazesi ile 25 yıldır bilişim sektörünün lider teknoloji merkezidir.

Kurumsal müşteriler ve son kullanıcılar için Mini PC, Tablet, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, Endüstriyel PC, All in One, Sunucu, Storage, Workstation ürünleri ve sanallaştırma çözümleri sunan technopc, Mini PC ve diğer ürün gruplarında gerçekleştirdiği projeler ve satış adetleriyle, Türkiye'nin en çok tercih edilen bilgisayar markasıdır. Technopc, kendi bünyesindeki Ar-Ge tasarım merkezi ve bilişim sektöründe sahip olduğu know-hov ile ürün yelpazesine gaming ürün kategorisini de ekleyerek, tüm gaming ürünlerini quantumgaming marka çatısı altında toplamıştır.

Quantumgamin.com.tr, kalite-fiyat-performans odaklı, geniş ürün yelpazesi ile oyuncuların beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, ‘’Toplama Oyuncu Bilgisayarı, İşlemci, Anakart,RAM,Ekran Kartı,Soğutucular,Bilgisayar Kasaları,Power Supply/PSU Harddisk,SSD,Harici Disk ürünlerini, diğer satış sitelerinden farklı olarak, ilk elden oyunseverlerle buluşturan online satış sitesidir. 

Değerli kullanıcılarımıza Quantumgaming.com.tr'yi tercih ettiği için teşekkür ederiz.


 

botão whatsapp